ALTIN
DOLAR
EURO
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Ankara 26°C
Parçalı Bulutlu

Aylık Burç Yorumlar | Ağustos 2019

Aylık Burç Yorumlar | Ağustos 2019

Burçlar bizim gizemli dünyamız. Burçların günlük yorumlarını okudunuz, peki Ağustos 2019 ayı içerisinde yıldızlarda ne tür hareketlenmeler olacak? Aylık Burç Yorumları yazımızda neler var ? Yükselen Burçlar Hesaplama yaptınız ve burçların üzerinde etkisi ne ölçüde gerçekleşecek? 

Tün Burçlar bu durumdan nasıl etkilenecek? Burçların hakkında bilmeniz gereken neler var? Magazin, İş hayatı, Para, Sağlık, Aşk ve ikili ilişkilerinizde ne tür gelişmeler olacak? Burçlar ve özellikleri yazımızda burçlar özelliklerini anlatmaya çalıştık. 

Yaşantınızda burçların etkisi, iş planlarınız da burçların etkisi, aşk ilişkilerinizde burçların ne kadar yardımcı, para konusunda burçların olumlu etkileri neler? Tüm bu konularda burçlar hangi pozisyonda?

Bu konularda sizde araştırma yapmak hatta çeşitli kitap ve yayınlar okuyup bilgi sahibi olmak isterseniz linkten ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak bu linkten de ulaşabilirsiniz. Bir diğer link önerimize ise buradan ulaşabilirisiniz. Son önerimize ise buradan ulaşabilirsiniz.

Aylık Burç Yorumları yazımızla Ağustos 2019 ayına ait gelişmeleri bulacaksınız. 

Aylık Burç Yorumları : Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

Aylık Burç Yorumları
Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu Aşk 

Burçların aylık yorumu, Ağustos ayı Koç burcu için tam bir aşk ayı olacak. Özel hayatı oldukça hareketli geçecek ve özellikle Ağustos ayının ilk haftalarında aşk hayatlarında olumlu yönde gelişmeler yaşanacak. 

Ayrıca çocuk sahibi olanlar içinde çocukları ile ilgilenecekleri ve bir takım sorunların yaşanacağı bir ay olabilir. Bu süreçte olabildiğince dikkatli ve sabırlı olmanız son derece önemlidir. 

Koç Burcu Özellikleri

Koç Burcu
Burçların Aylık Yorumları

Çünkü genel olarak olumlu geri dönüşler alabileceğiniz bir süreç olmayacaktır. Ayrıca 9 Ağustos itibari ile son derece enerjik bir döneme gireceksiniz ve bu süreçte etrafınızdaki insanlar size ayak uyduramayabilir. 

Aşk hayatınız ile ilgili önemli kararları 14 Ağustostan önce vermemeniz daha doğru olacaktır. 

Koç Burcu İş

Burçların ilki Koç burcu, Ağustos’un ilk haftalarında iş hayatınız biraz durgun geçse de, özellikle 7 Ağustos itibari ile önemli gelişmeler yaşanabilir. Özellikle yeni teklifler ve yeni görüşmeler içerisine gireceğiniz bir dönem başlayacak. Bu süreci pozitif yönde yönetmek için, yenilikçi çözümler üretmeniz gerekmekte.

Aylık Burç Yorumları
Aylık Burç Yorumları

11 Ağustos’tan itibaren iş hayatında şans tamamen sizin yanınızda olacak ve çalışma azminiz ile birleştiğinde engellenemez bir yükselişe geçmeniz muhtemeldir. Üstelik bu yükseliş yılsonuna kadar devam edecek ve ciddi anlamda başarılı bir yıl geçireceksiniz. 

Koç burcu için Ağustos sonu birde önemli iş teklifi gözükmekte. Bu teklif iyi değerlendirmeli ve doğru kararlar verilmeli…

Koç Burcu Sağlık

Burçların sağlık değerlendirmesinde, Ağustos ayı Koç burcu için sağlık sorunlarının ön planda olacağı bir ay olmayacaktır. Genel itibari ile gündeminizi meşgul edecek ciddi bir sağlık problemi yaşamayacaksınız. 

Yalnızca 27 Ağustostan sonra sağlığınız ile ilgili konulara yönelebilir ve belki bu durum ile ilgilenebilirsiniz. Bunun dışında Ağustos ayı sağlık konusunda şanslı olduğunuz ve sıhhatinizin yerinde olacağı bir ay olacaktır. 

Aylık Burç Yorumları : Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs)

Aylık Burç Yorumları
Aylık Burç Yorumları

Boğa Burcu Aşk 

Burçların ikincisi, Ağustos ayı Boğa burcu ndaki kişiler için aşk hayatında tehlikeli durumların ortaya çıkabileceği bir ay olacaktır. 

Özellikle ilk haftalarda ilişkiniz de sevgilinizden istediğiniz desteği görmemeniz ve sorunlarız karşısında sizi yalnız bırakması, kafanızı karıştıracak ve sizi huzur edebilecektir. 

Boğa Burcu Özellikleri

Boğa Burcu
Boğa Burcu Özellikleri

İlişkiniz için en tehlikeli tarih ilk hafta olarak gözükmekte. İlk haftayı iyi yönetmeniz ve sakin kalmanız, süreci sorunsuz halletmeniz açısından iyi olacaktır. 

İlk haftadan sonra ise, ilişkinizde artık sorunlarınızı çözmeye çalışma ve uyuşma aşaması olmaktadır. 

11 Ağustos itibari ile artık işlerin yavaş yavaş rayına oturduğu ve normale döndüğü bir sürecek olacak. Ağustos ayı sonuna doğruda kırdığınız ve aranızın bozulduğu kişiler ile olumlu ilişkiler kurmaya başlayacağınız bir dönem olacak. 

Boğa Burcu İş

Burçların iş hayatı üzerine değerlendirmesinde, Aşk hayatınızda yaşadığınız sorunlar ne yazık ki Ağustos ayında iş hayatınızda olumsuzluklar yaşamanıza aşk hayatınıza yoğunlaşmanız, iş hayatını ihmal etmenize neden olacak. 

Bu süreçte bazı hareketlerden kaçınmalı ve mümkün olduğunca dikkat çekmemeye özen göstermelisiniz. 

Aylık Burç Yorumları
Aylık Burç Yorumları

Bu dönemde genel olarak hem iş hayatınızda hem de sosyal hayatınızda yeni şeyler deneyebilir ve kafanıza takılan sorunların dağılmasını sağlayabilirsiniz.

Boğa Burcu Sağlık

Burçların sağlık üzerine etkileri, Ağustos ayı Boğa burcu için sağlık açısından hem tehlikeli hem de tehlikesiz olan bir ay olarak düşünülebilir. 

Aslında bu ay sağlık durumunuz biraz sizin elinizde ve kontrolünüzde olacak. Fiziksel ciddi bir sağlık sorunu yaşamasanız da, psikolojik durumunuz sizi rahatsızlıklara karşı korumasız bırakacaktır. 

Yani bu ay psikolojik sorunlarınız ile başa çıkmanız sağlık ile ilgili sorun yaşamamanızı sağlayacaktır. 

Özellikle hem ailevi sorunlar hem de ilişkinizde yaşayacağınız sorunlar sizi bu ay oldukça yoracak. 

Sakin ve sabırlı olmanız bu ayı zararsız atlatmanıza yardımcı olabilir.

Aylık Burç Yorumları : İkizler Burcu (22 Mayıs – 22 Haziran)

Aylık Burç Yorumları
Aylık Burç Yorumları

İkizler Burcu Aşk 

Burçların aşk üzerine etkileri, İkizler burcu için Ağustos ayında aşk çoğunlukla ikinci planda olacak ve hatta Ağustos ayı sonuna kadar gündemde dahi olmayacak. 

İkizler Burcu Özellikleri

Astroloji
İkizler Burcu Özellikleri

Ağustos ayının nerdeyse tamamında gündeminiz aileniz ile olan ilişkileriniz ve genel olarak onların sorunları olacak. Ailenize bu süreçte maddi ve manevi olarak destek olmanız gerekecek. 

Daha çok ailevi konulara yönelecek ve evli ve çocuk sahibi olanlar için gündemde bu konular olacaktır. 

İkizler Burcu İş

Burçların iş hayatı üzerine etkileri, Ağustos ayı iş hayatınızda genel bir rahatlama yaşayacağınız bir ay olsa da, iş hayatınızda bazı sorunlar yaşamaya devam edebilirsiniz. 

Özellikle ayın 3-5-6 günlerinde iş hayatında önemli sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu sürece olumlu yöne çevirmek yine sizin elinizde olacak ve en az zarar ile kurtulabilmek için önemli bir çaba göstermeniz gerekecek. 

11 Ağustos sonrasında ise sorunlarınız büyük ölçüde çözüme kavuşacak ve özellikle emlak konusunda hamleler yapmanız gereken bir döneme gireceksiniz. 

Emlak alanında yapacağınız atılımlar size mutlaka kazanç getirecektir. Ay sonu itibari ile de artık iş hayatınızda olumlu geri dönüşler almaya başladığınız bir dönem olacak. 

Aylık Burç Yorumları
Aylık Burç Yorumları

İkizler Burcu Sağlık

Burçların sağlık üzerine etkileri, İkizler burcu için Ağustos ayı hem iş hayatında hem de ailevi konular ile ilgilendiği bir ay olacağından dolayı biraz yorucu geçecektir. Bu süreçte kendinize dinlenme fırsatı yaratmanız oldukça önemli. 

Bunu yapmamanız, vücut direncinizin düşmesine ve hastalanmanıza neden olabilir. O yüzden işlerinizin sakin olduğu bir dönemde bir iki günlük izin kullanmanız size son derece iyi gelecektir. 

Ayrıca bu süreçte mümkün olduğunca vitamin takviyesi almanız da faydalı olacaktır. 

Aylık Burç Yorumları : Yengeç Burcu (23 Haziran – 22 Temmuz)

Burçların Aylık Yorumları
Burçların Aylık Yorumları

Yengeç Burcu Aşk 

Burçların üçüncüsü, Yengeç burcu için Ağustos ayı aşk ve aile hayatlarında gözden kaçırdığınız bazı önemli noktaların ve sorumluluklarınızın üzerine geleceği bir ay olacaktır. 

Yengeç Burcu Özellikleri

yengeç burcu
yengeç burcu özellikleri

Ertelediğiniz konuşmalar, aşk hayatınızda ve özellikle çocuk sahibiyseniz çocuğunuz ile ilgili konularda sizi yoracaktır. 

Ağustos ayı ile ilgili bilmeniz gereken en önemli konu, tüm bu sorunları çözdükten sonra hayatınızdaki birçok önemli sorunu aşmış olacaksınız ve bundan sonrası sizin için son derece olumlu ve güzel gelişmelerin yaşanacağı bir dönemin başlangıcı olacaktır. 

Burçların Aylık Yorumları
Aylık Burçların Yorumları

Yengeç Burcu İş

Burçların iş hayatına etkileri, Ağustos ayı, iş hayatınızda güzel görüşmelerin ve olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir ay olacak. 

Bu ay özellikle reklam, iletişim, pazarlama, satış ve yazılım gibi konularda yeni iş fırsatları ortaya çıkabilir. 

14 Ağustostan sonra özellikle iş ve parasal konularda karar vermeniz ve atılımlar yapmanız gereken bir dönem olduğuna dikkat etmelisiniz. 

Bu tarihten itibaren hem iş hayatınızda hem de parasal konularda oldukça şanslı olacağınız bir dönem. 

Ayrıca bu süreçte eğitim hayatınızda ve işinize yapacağınız yatırımlar konusunda da önemli atılımların olduğunu dönem olacak. 

Yengeç Burcu Sağlık

Burçların sağlık üzerine etkileri, Yengeç burcu için Ağustos ayı ayrıca dinlendiği ve kendine vakit ayırdı bir ay olacak. 

Biraz kendiniz ile kaldığınız ve daha fazla olgunlaştığınız bir dönem sizi beklemekte. 

Yorucu, ancak sağlık açısından kendinizi iyi hissettiğiniz bir ay olacak ve genel olarak sağlık sorunları ile uğraşmayacağınız bir süreç sizi beklemekte. Yine de kendinize dikkat etmeniz ve olabildiğince dinlenme olanağı yaratmanız gereken bir ay sizi beklemekte diyebiliriz. 

Aylık Burç Yorumları : Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Burçların Aylık Yorumları
Aylık Burçların Yorumları

Aslan Burcu Aşk 

Burçların dördüncüsü, Aslan burcu Ağustos ayında daha çok ailevi konular ile ilgilenecek ve biraz bu konulara yönelecektir. Bu süreçte aile ve iş hayatınıza fazla yöneleceğinizden dolayı, aşk hayatınız biraz sorunlu geçebilecektir. 

Aslan Burcu Özellikleri

Astroloji
Aslan Burcu Özellikleri

Bu süreçte özellikle iş hayatınız ile aşk hayatınızı dengeli yürütememeniz size ve ilişkinize zarar verebilir. 

Dikkat etmeniz gereken hem Ağustos ayı için hem de genel olarak hayatınızda iş hayatınız ile aşk hayatınızı dengede tutmanızdır. Ayrıca bu ay ailevi ile ilgili sorunların da gün yüzüne çıkacağı bir ay olacaktır. 

Aslan Burcu İş

Burçların iş hayatı üzerine etkileri, Ağustos ayı iş açısında hem şanslı hem de yoğun olacağınız bir ay olacak. 

İş hayatında karşınıza çıkacak olan fırsatları iyi değerlendirmeniz ve birçok açıdan dikkatli olmanız gereken bir dönem olacak. 

Ağustos ayının ilk haftasından sonra gündeminiz tamamen iş ve parasal konular olacaktır. Bu ayı doğru yönetmeniz halinde oldukça şanslı ve maddi açıdan bereketli bir yıl sizlerin olabilir. 

Genel olarak Ağustos ayı Aslan burcu için maddi açıdan parlak ancak manevi açıdan sıkıntılı bir ay olacaktır. 

Burçların Aylık Yorumları
Aylık Burçların Yorumları

Aslan Burcu Sağlık

Burçların sağlık üzerine etkileri, Ağustos ayı birçok açıdan sizi yoracak bir ay olacağından dolayı stresli olmanız ve bitkin olmanız muhtemeldir. 

Ayrıca bitkinlik dolayısı ile eski yaşadığınız sağlık sorunlarınızın da kendini tekrarlama ve yeniden gün yüzüne çıkma ihtimali söz konu olmaktadır. 

Bu sebeple dikkatli olunması ve sağlık konusunda kendinize dikkat etmeniz gereken bir ay sizleri beklemektedir. Eski hastalıklarınız konusunu özellikle ciddiye almanız ve bu konuya zaman ayırmanız oldukça önemlidir. 

Aylık Burç Yorumları : Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

Burçların Aylık Yorumları
Aylık Burç Yorumu

Başak Burcu Aşk

Burçların aşk ilişkileri üzerine etkileri, Başak burcu için Ağustos ayı, özellikle ilk haftalarda biraz kabuklarına çekilme ve yalnız kalmak isteyecekleri bir dönem olacaktır. 

Başak Burcu Özellikleri

Astroloji
Başak Burcu Özellikleri

Bu dönemde kendiniz ile vakit geçirmek hem aşk hayatınızda hem de genel olarak yakın çevreniz ile olan ilişkilerinde gözlemleme ve ilişkilerinizi sorgulama süreci yaşayacaksınız. 

Ağustos ayı ortası ile de artık aşk hayatınızda hareketlenmelerin başlayacağı ve her şeyin rayına oturacağı bir dönem olacaktır. Bu dönemde geçirdiğiniz inziva süreci daha sağlıklı kararlar almanıza ve daha güçlü olmanıza olanak sağlayacaktır. 

Ay sonu itibari ile de artık aşk hayatınızda ve evli olanlar için evlilik hayatında olumlu gelişmeler yaşanacaktır. 

Bu dönemde artık ilişkiniz ve aileniz ile ilgilenmeniz gereken bir süreç başlayacaktır. 

Başak Burcu İş

Burçların iş hayatında etkileri, Ağustos ayının ilk haftası yalnızca aşk hayatınızda değil iş hayatınızda da inzivaya çekileceğiniz bir dönem olacak. 

Ta ki 11 Ağustos’a kadar durum böyle devam ederken sonrasında oldukça şanslı bir dönem başlayacak. Bu süreçte iş hayatınızda yapacağınız her türlü girişim olumlu sonuçlanacak ve size oldukça karlı geri dönüşümler yapacaktır. 

Kısacası bu dönem tam anlamı ile Başakların dönemi olacak ve hayat neredeyse size istediğiniz her şey verecektir. 

Burçların Aylık Yorumları
Aylık Burçların Yorumları

Başak Burcu Sağlık

Başak burcu için Ağustos ayında sağlık konusu 23 Ağustos’tan itibaren gündem olmaya başlayacak. Bu dönem itibari ile çok ciddi sorunlar yaşanmayacak aksine kendinizi daha iyi ve daha sağlıklı hissettiğiniz bir döneme gireceksiniz. 

Çok ciddi sağlık ile ilgili hatalar yapmadığınız sürece bir süre bu durum böyle devam edecektir. 

Siz kendinize dikkat ettiğiniz ve kendinizi koruduğunuz sürece genel anlamda sağlık gündeminizde olmayacaktır. 

Aylık Burç Yorumları : Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Burçların Aylık Yorumları
Aylık Burçların Yorumları

Terazi Burcu Aşk 

Ağustos ayı ne yazık ki Terazi burcu için biraz aşkın geride kaldığı bir ay olacak. 

Terazi Burcu Özellikleri

Astroloji
Terazi Burcu Özellikleri

Daha çok iş hayatının ve sosyal hayatın gündemde olacağı bir ay Terazi burçlarını beklemektedir. Yeni insanlar ile tanışacağınız ve yeni sosyal aktivitelere katılacağınız oldukça hareketli bir ay sizi beklemektedir. 

Doğal olarak bu yoğunlukta aşk hayatı biraz ihmal edilecek ve biraz aşk konusu gündemden düşecektir. 

Ama tabi ilerleyen günlerde her şey yoluna girecek ve aşk tekrar radarınıza girecektir. 

Terazi Burcu İş

Ağustosun ilk haftası alacağınız bazı ödemelerin gecikmesi sizi maddi olarak zora sokabilecektir. Ancak güzel tekliflerin geleceği konusunda yadsınamayacak kadar önemli bir konu olacaktır. 

Terazi Burcu için Ağustos ayı iş anlamında son derece parlak ve önemli gelişmelerin yaşanacağı bir ay olacaktır. 

Sosyal hayatınızdaki yeni girişimler ve hareketlilik de aynı zamanda iş hayatınıza etki edecek ve yeni kapıların ve yeni girişimlerin gerçekleşmesini sağlayacaktır. 

Parasal olarak yalnızca dikkat etmeniz gereken konu, sosyal yaşamınızın bu dönem sizi biraz zor durumda bırakacağı ve dikkatli olmanız gerektiğidir. 

Bunun yanında Ağustos sonuna geldiğinizde artık durmanız gereken bir dönem başlayacaktır. 

23 Ağustos itibari ile iş hayatınız ile ilgili önemli kararlar almamalı ve mümkün olduğunca biraz geride durmanız gerekmektedir. 

Burçların Aylık Yorumları
Aylık Burçların Yorumları

Terazi Burcu Sağlık

Sağlıkla ilgili şanslı bir dönemde olacak olan Terazi burcu, özellikle 11 Ağustos itibari ile Jüpiter’in koruması altına girecektir. 

Her türlü olumsuz ve sıkıntılı durumdan korunacağınız ve fiziksel olarak rahat olacağınız bir dönem olacaktır. 

Ayrıca ruhsal olarak da rahat ve dingin olacağınız, biraz daha derin düşünmeye başlayacağınız bir ay sizi bekliyor. 

Bu süreçte ruhunuza yaptığınız yatırımlar size rahatlama getirecek ve bu da özellikle bilinçaltınızın olumlu şeyler ile dolmasını sağlayacaktır. 

Ruhunuzdaki rahatlama doğal olarak fiziksel sağlığınız üzerinde de olumlu etkiler yaratacaktır. 

Aylık Burç Yorumları : Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

Burçların Aylık Yorumları
Aylık Burçların Yorumları

Akrep Burcu Aşk 

Ağustos ayının başında Akrep Burcu için aşk ile ilgili gelişmeler gözükmesede, 29 Ağustos itibari ile oldukça önemli sürprizler sizi karşılayacaktır. 

Akrep Burcu Özellikleri

Astroloji
Akrep Burcu Özellikleri

Yeni biriyle tanışacak ve güzel bir ilişkiye başlayabileceksiniz. 

Özellikle o dönemde katılacağınız bazı etkinlikler ve aktiviteler size bu aşk fırsatını sunacak. Tabi bunun gerçekleşmesinde yakın çevrenizin de bazı katkıları olacak ve sizi bu konuda biraz cesaretlendirecekler. 

Akrep Burcu İş

Kariyer planlarınızın ve atacağınız adımların ön planda olacağı bir ay sizi beklemekte. 

Öncelikle ilk haftası biraz iş hayatınızın sorunlu geçmesine ve özellikle eski yaptığınız çalışmalar ile ilgili olarak tekrar sorunların gündeme gelmesi söz konusu olabilir. 

Ancak bu süreçte hayatınıza yeni girecek olan insanların size kariyerinizde önemli katkıları olabilecek. Özellikle 14 Ağustos itibari ile iş hayatınızda yeni gelişmeler ortaya çıkacak ve bu süreç itibari ile karar vermeniz ve adım atmanız daha doğru olacaktır. 

Bu süreçten itibaren iş hayatınızda oldukça olumlu gelişmeler yaşanacak ve bir süre sizin için iş hayatınız sorun olmaktan çıkacaktır. 

Burçların Aylık Yorumları
Aylık Burçların Yorumları

Akrep Burcu Sağlık

Ağustos ayı Akrep Burcu için sağlığın ön planda olacağı bir ay olacak. Sağlıkla ilgili olumlu olumsuz birçok gelişmenin yaşanacağı ve sizleri oldukça meşgul eden bir süreç başlayacaktır. 

Hatta sağlık problemlerinizden dolayı birçok planı erteleme ve verdiğiniz sözleri tutamama gibi durumlar söz konusu olabilecek. 

O yüzden sosyal ilişkilerinizde özellikle daha az plan yapmaya özen göstermeniz çok daha iyi olacaktır. 

Aylık Burç Yorumları : Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Burçların Aylık Yorumları
Aylık Burçların Yorumları

Yay Burcu Aşk 

Yay Burcu için Ağustos ayının ilk haftası oldukça olumsuz ve her şeyin biraz ters gittiği bir süreç olacağından, aşk hayatları da bu durumdan etkilenecektir. 

Yay Burcu Özellikleri

Astroloji
Yay Burcu Özellikleri

Ancak bu süreç asla canınızı sıkmamalı çünkü oldukça kısa bir süre böyle sıkıntılı geçecektir. 

Bundan sonrası ise her anlamda çok daha iyi ve olumlu geçecektir. Hatta ilişkinizde romantizm ve tutkunun ön planda olacağı bir dönem sizi beklemektedir. 

Yay Burcu İş

Yay burcu için Ağustos kötü başlayacak ancak sonrasında özellikle iş hayatında oldukça önemli gelişmeler yaşanacaktır.

7 Ağustos itibari ile hem iş hayatınızda atılımlar hem de kurduğunuz ilişkilerde hızlanma ve olumlu yönde gelişmeler başlayacaktır. 

11 Ağustos itibari ile de yeni fırsatlar ve iş alanında yeni şanslar sizi beklemektedir. Bu süreçte işlerinizin yolunda gitmesi, kendinize olanın güvenin artmasına ve kendinizi iş hayatında daha iyi ifade etmenizi sağlayacaktır. 

Burçların Aylık Yorumları
Aylık Burçların Yorumları

Bu ay iş hayatınızda yaşanacak olan en önemli gelişme ise, uzun zamandır beklediğiniz önemli bir iş teklifi alacak olmanızdır. 

Yay Burcu Sağlık

Ağustos ayında iş ve aşk hayatında yaşayacağınız bazı sorunlar sizi psikolojik olarak yıpratabilecek ve yoracaktır. 

Ancak bunun dışında sizi bekleyen herhangi ciddi bir sağlık sorunu olmayacak ve genel olarak gündeminizi etkilemeyecektir. 

Yalnızca yaşayacağınız olumsuz durumları çok fazla kendinize sıkıntı etmemeniz ve daha pozitif düşünmeye çalışmanız gerekmektedir. 

Unutmamalısınız ki, sonuçta her olumsuz durumun mutlaka bir sonu vardır ve mutlaka bu durum geride kalacaktır. 

Bu sebeple asla çok fazla kafaya takılmamalı ve mümkün olduğunca negatif düşünülmemelidir. 

Aylık Burç Yorumları : Oğlak Burcu (22 Aralık – 21 Ocak)

Burçların Aylık Yorumları
Aylık Burçların Yorumları

Oğlak Burcu Aşk 

Ağustos ayı Oğlak Burcu için kariyer ve parasal işlemlerin ön planda olacağı bir ay olacaktır. 

Oğlak Burcu Özellikleri

Astroloji
Oğlak Burcu Özellikleri

Ağustos ayı ve genel itibari ile önünüzdeki bir yıl aşk hayatınız biraz monoton olabilir ve istediğiniz düzeyde gitmeyebilir. 

Ancak bu süreçte iş hayatınızda yaşayacağınız olumlu gelişmeler, bu durumu aklınıza bile getirmeyebilir. 

Kariyerinizdeki başarı sizi oldukça tatmin edecek ve bu sebeple de gündeminiz bu yönde olacaktır. 

Oğlak Burcu İş

Oğlak Burcu için Ağustos ayı parasal işlemler ile başlayacaktır. Daha ayın başında çok fazla parasal işlemler yapmanız gerekecek ve bu maddi olarak hem size kazanç hem de bazı zorlanmaları beraberinde getirecektir. 

7 Ağustos itibari ile hem iş hayatınızda kurduğunuz ilişkiler hem de eğitim hayatınızda yapacağınız atılımlar hız kazanacaktır. 

Bu dönemde özellikle yurtdışı bağlantılı işler yapmanız oldukça muhtemeldir. Bununla birlikte parasal işlemleriniz artacak ve daha fazla gündeminizde olacaktır. 

Yaklaşık 1 yıl boyunca da süreç böyle devam edecek ve özellikle yurtdışı bağlantılı olarak çalışmalarınız artacaktır. 

Aylık Burç Yorumları
Aylık Burç Yorumları

İş hayatınızdaki gelişmeler ayrıca sosyal hayatınıza ve özellikle seyahat planlarına da etki edecek ve bundan dolayı oldukça hareketli bir yıl sizi bekleyecek diyebiliriz. 

Oğlak Burcu Sağlık

Oğlak Burcu için sağlık konusu yine çok gündemde olmayacaktır. 

Ancak iş hayatında yaşanan gelişmelerden dolayı ihmal edilen sağlık konusu ilerde sorunlara yol açabilecektir. 

Özellikle yorgunluk konusu bu süreçte Oğlakların ciddiye almadığı ancak ilerde bunun biraz sıkıntısını yaşayabilecekleri bir konu olmaktadır. 

İş hayatında başarılı olmak elbette çok önemlidir ve hem parasal olarak hem de manevi olarak oldukça tatmin eden bir durumdur. 

Ancak fiziksel sağlığın ne kadar önemli olduğu asla unutulmaması gereken bir konudur. 

Aylık Burç Yorumları : Kova Burcu (22 Ocak – 19 Şubat)

Aylık Burç Yorumları
Aylık Burç Yorumları

Kova Burcu Aşk 

Kova Burcu için Ağustos ayı, aşk hayatlarının oldukça yoğun ve hareketli geçeceği bir ay olacaktır. 

Kova Burcu Özellikleri

Astroloji
Kova Burcu Özellikleri

Ağustos ayında, kova burcu ndaki kişiler için en önemli konu aşk olacaktır. Olumlu ve olumsuz olarak birçok önemli gelişme yaşanacak, ilişkilerde ciddi adımlar atılabilecektir. 

Bunun yanında özellikle Ağustos ayının ilk haftasında olumsuz durumlar yaşanabilecek ve sizleri bu süreç biraz zorlayabilecektir. Bu süreçte yapmanız gereken kesinlikle sakin kalmak ve kontrollü olmaktır. 

Çünkü yaşayacağınız sürtüşmeler ve sıkıntılar geçici olacaktır. 7 Ağustos sonrası ise, tüm sıkıntıların geride kaldığı ve sorunların çözüldüğü bir dönem olacaktır. 

Ağustos ayında kova burcu için güzel teklifler ve bekledikleri gelişmelerin yaşandığı bir ay olacaktır. 

Aşk hayatınızdaki olumlu gelişmeler sizi son derece rahatlatacak ve genel olarak bu ayın pozitif geçmesini sağlayacaktır. 

Kısacası Ağustos ayında aşk size oldukça iyi gelecek diyebiliriz. 

Kova Burcu İş

Ağustos başında daha çok aşk hayatına yönelen kova burcu, artık ay sonunda iş hayatına yoğunlaşmaya başlayacaktır. 

Özellikle 23 Ağustos ile birlikte bir takım parasal konuları gündeme getirecek ve bununla ilgili çalışmalar yapmaya başlayacaksınız. 

Ayrıca 27 Ağustos ile birlikte de başkaları ile iletişim kurma ve işten kaynaklı olarak bazı seyahatler yapacağınız biz dönem başlayacak.

Özellikle yabancılar ile çalışma ve iletişime girme konuları bu süre zarfında sıklıkla gündeminizde olacak. Ağustos ayı hem iş hayatınızda hem de aşk hayatınızda güzel gelişmeler getirecek ve belki de sizi en şanslı burçyapacaktır. 

Aylık Burç Yorumları
Aylık Burç Yorumları

Kova Burcu Sağlık

Hem iş hayatı hem aşk hayatı başarılı geçen ve olumsuz çok fazla sorun ile karşılaşmayan kova burcu için bu durumlar sağlık üzerinde de doğal olarak olumlu etkiler yaratacaktır. 

Oldukça huzurlu ve mutlu bir ay geçirecek olan kova burcu, manevi olarak zirvede olabilecekler. 

Yoğun tempo fiziksel olarak biraz yoracak olsa da, sahip olacakları huzur ve mutluluk bu durumu kafaya takmamalarına neden olacaktır. 

Yine de bu süreçte kendilerini fazla yormamaları ve gerekirse takviye almaları çok daha iyi olacaktır. 

Ayrıca kendilerini fazla halsiz ve yorgun hissettiklerinde ihmal etmeden bir doktora görünmeleri de mutlaka gereklidir. 

Aylık Burç Yorumları : Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart)

Aylık Burç Yorumları
Aylık Burç Yorumları

Balık Burcu Aşk 

Balık Burcu Ağustos ayının ilk haftasından itibaren özellikle evliliklerinde ve ilişkilerinde yaşadıkları sorunları aşacak ve daha sağlıklı bir döneme girecektir. 

Balık Burcu Özellikleri

Astroloji
Balık Burcu Özellikleri

Ayrıca bu ay içerisinde bol bol sevdikleri ile vakit geçirme ve birlikte güzel anılar yaşama olanakları da olacaktır. Yalnızca bu tarihlerde değil, aynı zamanda bundan sonraki bir yıl süresince ilişkinizde ciddi bir sorun olmayacak ve sukünet hakim olacaktır. 

Hatta aşk hayatınızla önümüzdeki bir yıl boyunca oldukça şanslı bir döneme gireceksiniz. 

Önümüzdeki bir yıl evli olanlar için güzel bir evlilik süreci, ilişkisi olanlar içinde de evlilik yolunda bazı adımlar söz konusu diyebiliriz. 

Yani Ağustos ayı ve sonrası aşk hayatında oldukça şanslı bir dönem sizi beklemektedir. 

Ayrıca 27 Ağustos sonrası oldukça önemli bir teklif almanız muhtemeldir. 

Balık Burcu İş

Ağustos ayında en fazla yorulacak ve üretken olacak burç balık burcu diyebiliriz.

Ağustos ayında çok fazla çalışacaksınız ve aynı zamanda da bu çalışmanın karşılığını alacağınız bir dönem geçirebileceksiniz. 

Çalışmalarınız sonucunda olumlu gelişmeler olurken aynı zamanda bazı sıkıntılı ve sürtüşmeli durumlar ile de karşı karşıya kalacaksınız. 

Özellikle ilk hafta yoğun olarak bu sıkıntıları yaşamanız mümkün olacaktır ve ilk haftada dikkatli olmanız son derece önemlidir. 

9 Ağustos itibari ile işinize daha fazla yoğunlaşma ve birçok açıdan daha etkin olma süreci sizin için başlayacaktır. 

Ayrıca güzel teklifler alacak ve bu da enerjinizi yükselterek daha iyi odaklanmanızı sağlayacaktır. 

27 Ağustos’tan sonra parasal konularda trafiğiniz artacak ve sizi biraz daha fazla meşgul edecektir. 

Bu dönemde banka ve kredi işlemleri en fazla gündeminizde olacak olan konudur. 

Aylık Burç Yorumları
Aylık Burç Yorumları

Balık Burcu Sağlık

Ağustos ayı balık burcuiçin yoğun çalışma temposunun olacağı bir ay olacaktır. Fiziksel bazı yorgunluklar söz konusu olsa da ciddi bir rahatsızlık söz konusu olmayacaktır. 

Kısa süreli halsizlik ve bitkinlik olacak ancak bu durum geçici olacaktır. 

Birde bu ay aşk ve iş hayatında yaşanacak olan olumlu gelişmeler, balık burcuüzerinde oldukça pozitif etkiler yaratacaktır. 

Yani genel olarak sağlık ile ilgili önemli konular olmayacak ve balık burcu nun gündemini etkilemeyecektir. 

Aksine psikolojik sorunlar üzerinde olumlu gelişmeler ve iyileşmeler olacaktır. 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Dilek Arslanlı dedi ki:

    İkizler burcuyum, okuyunca çok olumlu enerji aldım. Tamamen Astroloji bilimine dayalı bir yazı hazırlamışsınız. Diğer yazılarınızı heyecanla bekliyor olacağım.

  2. Aslı Gülnaz dedi ki:

    Yengeç burcuyum. Haziran ayı burç yorumlarını okumuştum ve çok etkilenmiştim. Bu ayki burç yorumlarını da okuduğumda çok beğendim ve etkilendim. Çoğu burç yorumlarından farklı olarak daha bilimsel olarak astroloji hareketlerinin anlatılmasıydı. Bundan sonra sürekli okuyacağım. Sizden şunu da yapmanızı rica ediyorum. Günlük burç yorumlarını ve aylık burç yorumlarını sitenizde okuyorum fakat haftalık burç yorumları maalesef yok. Bu eksikliğin en kısa sürede giderilmesi benim gibi birçok astroloji meraklısını memnun edecektir. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim.