ALTIN
DOLAR
EURO
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Ankara 19°C
Parçalı Bulutlu

Balık Burcu Özellikleri | Balık Burcu Kadını – Balık Burcu Erkeği

Balık Burcu Özellikleri | Balık Burcu Kadını – Balık Burcu Erkeği

Astroloji takviminde Balık burcu özellikleri, burç listesinde on ikinci sırada yer alıyor. 19 Şubat ile 20 Mart arasında doğanlar Balık burcu olarak kabul ediliyor.

Bu burcun anlaşabildiği burçlar; Başak, Akrep ve Yengeç burcu olurken anlaşamadığı burçlar da Kova ve Oğlak ve Koç burcu olarak tespit edilmiştir.

Balık burcunun yönetici gezegeni Neptün olup, bu burcun günü Cuma, elementi su, renkleri turkuaz, nil yeşili, beyaz, lavanta, deniz mavisi rengidir.

ucuz bilet
ucuz bilet

Balık burcu insanı burçlar içerisinde en hassas burçtur. Özellikle duygusallıklarıyla bilinirler.

Olaylara bakış açıları, yorumlamaları her zaman duyguları üzerinden şekillenir. Hayatta her şeye mantıkla değil duyguyla adım atarlar.

Hareketli, sıkılgan insanlarla pek anlaşamazlar. Çünkü bu tarz insanlar onları anlamaktan çok uzaktır. Onların ise çabuk kırılan hassas bir kalbi vardır.

Sizin için önemli olmayan bir şey balık burcu insanı için problem olabilir.

balık erkeği
balık erkeği

Balık burcu özellikleri, insanını anlamak için onun ruhunu iyi tanımak ve anlamak gerekir. O, size çocuk kalbini açtığında anlaşmanız hiç de zor olmayacaktır.

Ev hayatını çok sever, evcimendir. Kalabalıktan çok fazla hoşlanmazlar. Evde televizyon izlemek, gazete okumak, yemek yapmak onlar için daha idealdir.

Temmuz yında burcunuzda neler gerçekleşecek, astroloji takviminde balık burcu yazımızı buradan okuyabilirisiniz…

Balık burçları nın altıncı hisleri gerçekten dillere destandır. Gerçekleşecek olaylar üzerine yaptıkları yorumlar her zaman isabetlidir. Bunun yanı sıra tam bir insan sarrafıdır.

Çoğu zaman insanlar hakkında yanılmaz. Çünkü balık burcu insanın gözlem yeteneği çok fazla gelişmiştir. O kadar merhametlidir ki onun karşısında çok sert bir insan bile yumuşayabilir.

Aklından kötülük geçirmez, niyeti her zaman iyidir. İnsanlara karşı sevgi, saygı besler. Asla insanlar kötüdür diye düşünmez.

Kendi iç dünyası rengârenktir. Hayati işlerini kimseye muhtaç olmadan gerçekleştirmek isterler. Mütevazi bir hayat tercih ederler.

Gösterişten, uzak kendi halinde bir yaşam biçimi tam onlara göredir. Aile, arkadaş, eş, çocuk gibi kavramlar onlar için çok değerlidir.

Zaten hassas, duygusal bir yapısı olduğu için ailesi korur, kollar. Balık burcu insanı ailesi için elinden gelen her fedakârlığı gözü kapalı yapar.

balık kadını
balık kadını

En olumsuz özellikleri, kendi ruh durumlarını kendilerinin sabote etmeleridir. Bir olumsuz karşısında hemen yelkenleri suya indirir. Böyle bir durum karşında aşırı huzursuz, karamsar olabilir. 

Balık Burcu Özellikleri : Balık Burcu Kadını

Balık burcu kadını duygusal yapısı gereği çok anaçtır. İyi niyetli, ince düşünceli, hassas, romantik ve duygulu insanlar bu burçtan çıkar. Daha çok sanatkârlar, şarkı ve şiir yazarları, müzisyenler balık burcuna mensuptur.

Balık burcu kadını, romantik bir yapısı olsa da oldukça esprilidir. Bulunduğu ortamı tabir-i caizse kırıp geçirir.

Mutlu olmaktan gerçek manada mutlu olurlar. Ama bazen sorunlarla savaşırken güçlü kalamazlar. Gereksiz meseleler için bile kendilerini çok fazla yıpratabilirler.

Balık Burcu
Balık Burcu

Balık burcu kadını dik kafalı ve mantıklıdır. Analitik düşünebildiği için hayatta kolay kolay hata yapmazlar.

Bunda doğuştan gelen sezgi yeteneklerinin de etkisi vardır. Herkese karşı anlayışlı ve inceliklidir. İnsancıl olmaları ve iyi niyetleri sebebiyle zaman zaman duyguları su istimale bile uğrar.

Okumayı çok sever. Öğrenmek adeta onun için bir tutkudur.

Temmuz ayında balık burcu kadını aşk ve ikili ilişkilerde neler yaşayacak?

Arkadaş ortamında bulunmaktan, sohbet etmekten inanılmaz zevk alır. Ruh hali birden değişse de genel itibariyle çok hoş sohbettir.

Balık Burcu Erkeği

Balık burcu erkeği ideal babadır, sorumluluk sahibidir. Çok çalışkan olduğu için her zaman her işi yapıp para kazanabilir.

Güler yüzlüdür, insanlara kibar davranan, iyi niyetli bir yapısı vardır. Fazla iyi niyeti nedeniyle çevresi tarafından üzülüp, kırılabilir. Eğer iyi niyetinin çok fazla su istimal edildiğini fark ederse nefreti büyük olacaktır. 

Balık burcu erkeği de balık burcu kadını gibi his insanıdır. Altıncı hisleri her zaman ön plandadır. İnsanları tanımlarken yanılgıya çok fazla düşmez.

Genellikle yorum yaptığı konular daha sonrasında hep doğru çıkar ve yerini bulur.

Balık Burcu
Balık Burcu

Ev hayatını sever, ancak buna karşın hareketlidir de. Çocuklarına karşı çok düşkün bir babadır. Duygusaldır, romantiktir. Ailesi için her şeyi yapmaya hazırdır.

Yemek yemeyi, farklı yerlere seyahat etmeyi çok sever. Ancak kalabalıktan pek hoşlanmaz, daha sakin ve dingin yerler onun için daha idealdir.

Temmuz ayında balık burcu erkeği neler yaşayacak? Astroloji yıldızlar neler söylüyor?

Evlilik yaşamında eşini mutlu eden bir eş olacaktır. Çevresindekilere uyum sağlamada zorlanmaz. Mutluluklarını da üzüntülerini de hep dışarda yaşar, içinde tutamaz. Sinirlense de üzülse de bu yüzünden belli olacaktır.

Bu yüzden balık burcu erkeği ni anlamak oldukça kolaydır. Tek bir yüz ifadesinde de ne hissettiğini anlaşılır. Onu anlamak için onunla konuşmak gerekmez.

Müjgan Yılmaz
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.