ALTIN
DOLAR
EURO
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Ankara 35°C
Sıcak

Balkon Dekorasyonu – Kendinize Özel Kış Balkonu Dekorasyonu

Balkon Dekorasyonu – Kendinize Özel Kış Balkonu Dekorasyonu

Balkonlar, evlerimizin en kıymetli alanlarıdır. Dış dünyayla evimizin arasında bir köprü görevi gören balkonlarımız, gerekli bakım yapılmadığı takdirde, izbe birer ardiyeye dönebiliyor. Balkon Dekorasyonu yazımızda tüm detayları paylaşacağız.

Artan şehir nüfuslarıyla birlikte, yaşam alanlarımız iyice daralmakta ve betonlaşmaktadır.

Daralan yaşam alanlarının içerisinde yok olmamak adına, elimizin altında bulunan imkanları en iyi şekilde değerlendirerek, huzur bulacak ortamlar oluşturmalıyız.

Kafamızı dinlemek ve biraz olsun huzur bulabilmek için, senede bir defa gelecek olan 15 günlük yaz tatilini beklemek yerine, evlerimizin bir parçasını dinlenme alanı haline getirebiliriz.

Bu yazı dizisinde, evlerimizin en kıymetli alanı olan ancak gerektiği ilgiyi görmeyen balkonlarımızın, hangi türden tasarımlarla özelleştirilebileceğinden bahsetmek istiyorum.

Balkon tasarımları hakkında paylaşacağım bilgilerden sonra, elinizin altındaki huzur köşesinin farkına varacağınızdan eminim sevgili dostlar. 

Balkon Dekorasyonu
Balkon Dekorasyonu – Kendinize Özel Kış Balkonu Dekorasyonu

Balkon Dekorasyonu : Balkon Tasarımları İçin, Farklı Çeşitlerde Konseptler Tercih Edilebilir

Hangi konsept seçilirse seçilsin, işin sonunda balkonların oldukça şık bir görünüme kavuşacağı, tartışılmaz bir gerçektir.

Ancak bu yazımızda odaklanacağımız dekorasyon fikri, kış balkonları olacaktır. Sadece yazları değerlendirme imkanı varmış gibi algılanan balkonlar, aslında her mevsim için ideal bir kullanım alanıdır.

Özellikle açılır kapanır cam sistemine sahip bir balkonsa, her mevsim rahatlıkla kullanabilir ve mevsimlerin sokağa olan etkisini daha yakından takip edebilirsiniz.

Oluşturduğunuz kış balkonları sayesinde, kış aylarının soğuk günlerinde vaktinizi değerlendirebileceğiniz sımsıcak bir ortama sahip olacaksınız.

Bugün, kış balkonları ile ilgili birkaç örnek paylaşmak ve oldukça düşük maliyetle yapabileceğiniz bir kış balkonu fikri sunmak istiyorum. sözü daha fazla uzatmadan, konumuza başlayalım…

Balkon Dekorasyonu
Balkon Dekorasyonu – Kendinize Özel Kış Balkonu Dekorasyonu

Balkon Dekorasyonu : Sevimli Tasarımlar…

Sevimli objelerden meydan gelmiş tasarımlardan hoşlanıyorsanız ve bu tarzdaki ortamlarda huzur bulduğunuzu hissediyorsanız, örnekte yer alan fikirler tam da size göre demektir.

Gördüğünüz gibi sıradan hasır bir bahçe takımı, bu kış balkonunda değerlendirilerek, kaliteli zaman geçirilecek bir ortam oluşturulmuş.Kış balkonu ve normal balkonlarınızın tasarımlarında dikkat etmeniz gereken şey, çeşitli görünümlerde kırlent ve minderlerin kullanımıdır.

Balkon tasarımlarındaki asıl amaç, kasvetli hayattan uzaklaşarak, rahat ve huzurlu vakitler geçirebilmektir.

Bu sebeple, kış balkonu ve diğer balkonlarınızın tasarımlarında oldukça konforlu ürünler tercih etmelisiniz.

Balkon tasarımlarında kullanılacak olan renkli kırlent ve minderler, hem tasarımınızı özgünleştirerek göz zevkinize hitap edecek, hem de konforlu bir dinlenme ortamı oluşturacaktır.

Bu sebeple, hangi kospette balkon tasarımı yapmaya karar verirseniz, unutmamanız gereken ilk şey, konforlu ve hoş görünümlü kırlent ve minder kullanımıdır. 

Balkon Dekorasyonu : Sevimli Ahşap Ürünler

Balkonunuz oldukça genişse, bu tarzdaki mobilyaların sayısını arttırarak, tasarımı genişletebilirsiniz. Ancak çok büyük bir balkona sahip değilseniz, bu kadar fazla mobilya kullanmanızı tavsiye etmiyorum arkadaşlar.

İlk bakışta göze hitap eden ürünler olsalar da, kullanım alanını fazlasıyla daraltan parçalardır. Balkon dekorasyonundaki ilk hedef her zaman rahatlık ve huzur ortamını sağlamak olmalıdır.

Bu hedefle ilerlenen balkon dekorasyonlarında, güzel tasarımların yanında oldukça kullanışlı ve konforlu alanlar elde edilmiş olur.

Balkon dekorasyonlarında kullanılma istenen objeler, yerdeki alanı kaplamamaları adına, yerde değil duvarlarda kullanılmalıdır.

Böylece göze hitap eden tasarımların yanında, istediğiniz gibi vakit geçirebileceğiniz ve dostlarınızla beraber rahatça sığabileceğiniz bir kış balkonuna sahip olursunuz. 

Balkon Dekorasyonu
Balkon Dekorasyonu – Kendinize Özel Kış Balkonu Dekorasyonu

Kış balkonlarının bir diğer güzel yönü ise, canınızın sıkıldığı durumlarda, tasarımı komple değiştirme fırsatınızın olmasıdır.

Görüldüğü gibi aynı ortam ve mobilyaların olmasına rağmen, kullanılan malzemelerdeki birkaç değişiklik sayesinde, bambaşka bir balkona sahip olunmuş.

İnsanlar sürekli aynı ortamlarda bulundukları takdirde, ruhen bunalma hali yaşayabilirler.

Evlerimizde büyük değişiklikler yapma fırsatına sahip olamasak da, kendimize özel dinlenme alanlarımız olan kış balkonlarının tasarımlarını, çok küçük maliyetlerle değiştirme şansımız bulunmaktadır.

Böylece ruhumuzun dinlenmesini sağlayacak, yepyeni ortamlar elde etmiş oluruz. 

Balkon Dekorasyonu
Balkon Dekorasyonu – Kendinize Özel Kış Balkonu Dekorasyonu

Bu resimde de, aynı balkonun içerisinde yapılan birkaç değişiklikle, bambaşka bir hal almasına şahitlik ediyoruz.

Daha sevimli sıcak bir ortam oluşturulmuşken, değiştirilen birkaç obje sayesinde, daha spor ve göze hoş gelen vintage bir görüntü oluşturulmuş.

Balkon dekorasyonlarında kullanılacak objeler ve aksesuarlar sayesinde, her an değiştirilebilir bir ortam elde edilmektedir. 

Akdeniz Esintisi

Balkon Dekorasyonu – Kendinize Özel Kış Balkonu Dekorasyonu

Özellikle küçük balkonların değerlendirilmesi için kullanılan en ideal tasarım seçimi, kendinizi Akdeniz’de hissettirecek küçük dokunuşlarla balkonunuza şekil vermek olacaktır.

Küçük alanların geniş görünmesini sağlamak için, oldukça beyaz alt tonu renkler tercih edilmelidir.

Bu sayede balkonun olduğundan daha geniş görünmesi sağlanabilir. Beyazlık ve sporluğu bir arada görmek istediğimiz zamanlarda ise, akıllara gelen ilk tarz, Akdeniz evleri olmaktadır.

Akdeniz evlerinde kullanılan beyaz ve açık mavi, hem hayatın kasvetini üzerinizden atmanızı sağlayacak morali depolamanızı sağlar, hem de küçük alanlarınızı değerlendirirken, daha spor bir tarz kullanmanıza kapı açar.

kış balkonu
Balkon Dekorasyonu – Kendinize Özel Kış Balkonu Dekorasyonu

Mobilya sığamayacak kadar küçük olan balkonlarınızı, kullanışlı kış balkonları haline getirmek için, küçük aksesuarlar ve ince masa sandalye kullanmanız gerekir.

Böylece, çay saatlerinizi geçireceğiniz, kullanışlı ve rahatlatıcı bir alana sahip olursunuz. Küçük bir masa sandalye ile oturma alanını oluşturduktan sonra, farklı aksesuarlar kullanarak balkonunuza renk katmalısınız.

Örnekte gördüğümüz balkonda, yerden tasarruf etmek ve aksesuarları daha iyi sergilemek amacıyla, ince bir metal raf kullanılmış.

Bu sayede, zemindeki eşya kalabalığının önüne geçilmiş ve objelerin belirgin şekilde görünmesi sağlanmıştır. 

kış balkonu
Balkon Dekorasyonu – Kendinize Özel Kış Balkonu Dekorasyonu

Özellikle dar alanlı kış balkonlarınızda tercih edeceğiniz, ince raf ve dolaplar sayesinde, kullanım alanını genişletmiş olacaksınız.

Çeşitli aksesuarlar ve bitkilerle doldurabileceğiniz bu raflar, kış balkonu dekorasyonunuzun da vazgeçilmezi olacaktır.

Balkonlar genel olarak, küçük ebatlarda tasarlanmış alanlar olmaktadır. Bu sebeple, oldukça kullanışlı tasarımlarla dekore edilmeleri gerekir.

Huzur verici ve göze hoş gelen bir tasarım elde etmenin yanında, çeşitli eşyaların depo edileceği alanlar olarak da değerlendirilmelidir.

Balkon dekorasyonlarınızda, kullanım amacına ve balkonlarınızın genişliğine göre, çeşitli dolap ve raflar kullanabilirsiniz.

Böylece hem yer tasarrufu etmiş olursunuz, hem de Akdeniz havasındaki tasarımın tamamlanmasına olanak sağlarsınız. 

Romantik Tasarımlar

Balkon Dekorasyonu – Kendinize Özel Kış Balkonu Dekorasyonu

Kış balkonlarınızın, içinizi ısıtacak yumuşak dokularla, sımsıcak bir ortama sahip olmasını istiyorsanız, bu tarzda bir tasarım tercih edebilirsiniz.

Yumuşak dokulu sandalyeler tercih edilerek, hem dinlenme anında konforlu bir alan elde edilmiş, hem de mekandan tasarruf edilmiştir.

Böylece daha geniş bir alan boş kalmış ve ruhun dinginliğe ulaşması sağlanmıştır. Sandalyelerin üzerinde ve yerde kullanılan yumuşak örtüler sayesinde, kış balkonunun sımsıcak bir ortama sahip olması sağlanmıştır.

Kış balkonlarının olmazsa olmazı aydınlatmalar da kullanılarak, ortamının romantizmi arttırılmıştır. Aynı aydınlatmalar tavanda kullanılmış, böylece kış balkonu havası yakalanmıştır.

Kullanılan taşlı avize ise, balkonun konseptine iddialı bir atıf olmuştur. Eğer kış balkonunuzu daha romantik şekilde dekore etmek istiyorsanız, bu tarzda bir yöntem tercih edebilirsiniz.

Bu örnekte dikkat etmenizi istediğim bir nokta bulunuyor. Fark ettiyseniz, bütün aksesuar ve bitkiler bir köşede toplanmıştır.

Böylece mekanın kalabalıklaşması önlenmiş ve insan zihnini yoracak karmaşıklıktan uzaklaşılmıştır. Aynı zamanda da, tasarımın daha güzel hale gelmesi sağlanmıştır. 

Balkon Dekorasyonu : Soğuk Kış Günlerine, Sıcak Dokunuş

Balkon Dekorasyonu – Kendinize Özel Kış Balkonu Dekorasyonu

Özellikle kış balkonlarının vazgeçilmezi olan mumlar ve LED lambalar, balkonlarınızın sımsıcak ve huzur dolu ortamlara dönüşmesini sağlayacaktır.

Sarı ve loş ışığın, insanları dinlendirdiği herkes tarafından bilinmektedir. Huzur bulmak ve günlük hayatın yorgunluğundan soyutlanmak amacıyla hazırladığımız kış balkonlarımızın en önemli detayı, mumlar ve loş lambalar olacaktır.

LED lambaları, sarmaşık şekilde duvarlarınızda kullanabilirsiniz ya da farklı bir ortam oluşturmak adına, bir ip gibi tavana asabilirsiniz. 

Balkon Dekorasyonu – Kendinize Özel Kış Balkonu Dekorasyonu

Çeşitli aydınlatmalar kullanarak renklendirdiğiniz kış balkonlarınız, sizlere huzur dolu bir balkon sefası yaşatacaktır.

Örnekte de gördüğünüz gibi, mumlar ve çeşitli ışıklarla aydınlatılan balkon, daha sıcak ve huzur verici bir hale bürünmüştür.

Kış balkonlarınızın sıcaklığını arttırmak için kullanabileceğiniz mum ve aydınlatmalar hakkında bazı fikirler bulunmaktadır.

Bu fikirleri değerlendirerek, kendinize ait tasarımlardan meydana gelen, size özel bir kış balkonuna sahip olabilirsiniz. 

Ateş Görünümlü Aydınlatma

Balkon Dekorasyonu – Kendinize Özel Kış Balkonu Dekorasyonu

Romantik bir kış balkonu elde etmek için tercih edilmesi gereken ilk ürün, LED ışıklardır. Bu resimde, LED ışıkların değerlendirildiği oldukça şık bir aksesuarın örneği bulunmaktadır.

Gerçek ateş havası oluşturan bu güzel dekoratif eşyanın yapılması oldukça basit… Uygun bir tepsi ya da sepetin içerisine kurumuş odunları dizin ve sarı ışıklı LED lambaları, tıpkı bir ateş edasıyla yerleştirin.

Sonucun ne kadar güzel olduğu resimden belli olmaktadır. Kış balkonunuzda kullanacağınız bu tarzdaki bir dekoratif ürün ile kış günlerini sımsıcak bir ortamda yaşama imkanına sahip olacaksınız. 

Balkon Dekorasyonu – Kendinize Özel Kış Balkonu Dekorasyonu

Balkon Dekorasyonu : Kavanozdan Mumluklar

Balkon dekorasyonlarında kullanılacak bir diğer aydınlatma yöntemi de, sık görünümleri ve mutluluk veren sıcaklıklarıyla mumlardır.

Ancak mumları tek başına kullanmak hem yalın bir görüntü oluşturur, hem de tehlikeli bir tutum sayılabilir. Mumların devrilmesi korkusu, huzur dolu dakikalarınızın önüne geçecektir.

Cam kavanozlardan yapacağınız dekoratif mumluklar sayesinde, hem yangın çıkma riskinin önüne geçmiş olursunuz, hem de kış balkonu dekorasyonunuzun daha güzel bir hal almasını sağlarsınız.

Eski kavanozlarınızı değerlendirerek, birçok türde mumluk yapma imkanına sahipsiniz.

Paletle Ev Dekorasyonu… Tahta Paletten Ev Dekorasyonu Fikirleri 2

Tahta paletlerle yapılabilecek özel tasarım ev eşyalarıyla, sadece kendimize özel olan, eşi ve benzeri bulunmayan birçok tasarım ürünü, oldukça uygun fiyatlara mal etme şansımız bulunmaktadır.

Bu örnekte bulunan mumluk için, bir kavanozun etrafına şeffaf yaprak desenli bir malzeme sarılmış ve sade hasır ipiyle bağlanmış. Böylece, oldukça şık ve sade bir görünüm elde edilmiş.

Dilerseniz hasır ipin içerisine birkaç tane kurutulmuş çiçek sıkıştırabilirsiniz. 

Balkon Dekorasyonu
Balkon Dekorasyonu – Kendinize Özel Kış Balkonu Dekorasyonu

Çeşitli kavanoz ve cam fanuslarla yaptığınız mumlukları ve LED ışıkları, çeşitli şekilde balkonunuza yerleştirerek, ortamın sıcaklığını kat kat arttırabilirsiniz.

Hazırladığınız mumlukları, kenarlarına bağlayacağınız hasır ipler sayesinde duvarlara monte edebilirsiniz.

Huzur dolu kış balkonlarınızın sıcaklığını arttıracak olan mum ve LED lambalar sayesinde, yeniden doğmuş gibi olacaksınız…

Balkon Dekorasyonu
Balkon Dekorasyonu – Kendinize Özel Kış Balkonu Dekorasyonu

Bitkilerin Mucizesi

Hangi konseptte tasarlanmış olursa olsun, balkonların vazgeçilmez öğesi, bitkilerdir.

Bahar aylarının gelmesiyle, çeşitli çiçekli bitkiler kullanmanın yanında, kış günlerinde de doğayla iç içe olmak amacıyla, çeşitli bitkilere balkonlarınızda yer vermelisiniz.

Ev Dekorasyonu | Mum ve Mumluklarla Sımsıcak Salon Dekorasyonu

Mumlar sahip oldukları loş ışık sayesinde, yakıldıkları her ortamın daha sıcak ve samimi bir hal almasına yardımcı olmaktadır. 

Yaz ya da kış, bütün balkonların asıl amacı, insanları yoğun şehir hayatının bunalımlarından uzaklaştırmak ve doğaya bir nebze olsun yaklaşmalarını sağlamaktır.

Bu sebeple balkonlarınızda olabildiğince fazla bitkiye yer vermelisiniz. 

Balkon Dekorasyonu
Balkon Dekorasyonu – Kendinize Özel Kış Balkonu Dekorasyonu

Balkonlarınızda kullanacağınız bitkiler, sizleri stresli düşüncelerden uzak tutacağı gibi, kış balkonu dekorasyonunun da kusursuz bir hale bürünmesini sağlayacaktır.

Eğer balkonunuzun çok küçük olduğunu düşünüyorsanız, bu tarzdaki duvar saksılarıyla, bitkileri balkon duvarına sabitleyebilirsiniz.

Böylece mekandan tasarruf ederek, balkon dekorasyonunuzda bitkilere yer vermenin yanında, şık bir görüntü elde etmiş olacaksınız…

Balkon Dekorasyonu
Balkon Dekorasyonu – Kendinize Özel Kış Balkonu Dekorasyonu

Kış balkonu dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mükemmel ürünlerin arasında terariumlar bulunmaktadır.

Hem ruhunuzu dinlendirecek yeşillikleri içerisinde barındırmakta, hem de balkon dekorasyonunuz için, harika bir aksesuar olmaktadır.

İçerisinde minik bir dünya barındıran terariumlara sahip olmak isterseniz, kendinize özel bir tane yapabilirsiniz.

Bunun için ‘’Kendinize Özel Terariumlar Yapın’’ yazımı incelemeniz yeterli olacaktır. Özellikle bitki bakımında zorluk yaşayanlar için, terariumlar ve yapay çiçekler oldukça faydalıdır.

Balkon dekorasyonlarınızda, bu ayrıntılara yer verebilirsiniz. 

Düşük Maliyetle Harika Bir Kış Balkonu Yapmaya Ne Dersiniz?

Kış balkonları hakkında fikir sahibi olmanız adına, birkaç örnekten bahsettikten sonra, oldukça düşük maliyetle elde edebileceğiniz bir kış balkonu modelinden bahsetmek istiyorum.

Kış balkonlarınız için, özel mobilyalar almanız gibi bir gereksinim yoktur. Doğru aksesuar ve aydınlatma kullanımıyla, çok komik fiyatlarla tasarım harikası kış balkonlarına sahip olabilirsiniz.

Kendinize özel bir kış balkonu hazırlamak için izlemeniz gereken adımları sıralamaya başlayalım…

Balkon Dekorasyonu – Kendinize Özel Kış Balkonu Dekorasyonu

Paletten Oturma Alanı

Kış balkonlarınız ve bahçeleriniz için kullanabileceğiniz bu yöntem sayesinde, yüksek fiyatlar ödemeden, oldukça şık oturma alanları oluşturabilirsiniz.

Balkonlarınızda oluşturacağınız şık koltuklar için ihtiyacınız olan tek şey, üst üste koyulmak üzere 2 adet palet.

Bu balkon koltuğunun iskeletini meydana getirecektir. Sonrasında, üzerine bir sünger koyarak, dekoratif ve rahat bir balkon koltuğu elde etmiş olacaksınız.

Yeni koltuğunuzu çeşitli kırlentler ve yastıklarla süslemeyi unutmayın. Ayrıca büyük battaniyeler de, dekorasyonunuzun vazgeçilmezi olacaktır. Böylece kış balkonu dekorasyonunun ilk aşamasını, kolayca halletmiş olduk. 

Balkon Dekorasyonu – Kendinize Özel Kış Balkonu Dekorasyonu

Zevkinize göre tasarladığınız balkon koltuğunuzu, çeşitli minder ve yastıklar süsleyerek, oldukça konforlu hale getirin.

Paletten yapılan balkon koltuğunu yüksek modelde yapabileceğiniz gibi, yer boyutunda yaparak, daha da konforlu hale getirebilirsiniz. 

Balkon Dekorasyonu – Kendinize Özel Kış Balkonu Dekorasyonu

Tahta paletlerden hazırladığınız balkon koltuğundan sonra, boş kalan duvarlarınızı doldurmak için, ahşap kasaları kullanabilirsiniz.

Kasalarla ilgili yapılabilecek çok fikir bulunmakta. Bu konuyu ayrıca ele aldığım bir yazıyı en kısa zamanda sizlerle paylaşırım.

Ancak kısa bir bilgi vermek gerekirse, balkonunuzda kullanacağınız duvar raflarınızı ve sehpanızı, ahşap kasalardan yapabilirsiniz.

Hem oldukça düşük bir maliyet oluşturur, hem de kış balkonunuzun dekorasyonunu daha da harika hale getirir. 

Balkon Dekorasyonu – Kendinize Özel Kış Balkonu Dekorasyonu

LED Işıklarla Süsleme

Tahta paletten yaptığınız koltuğunuzu, konforlu yastıklarla süsledikten ve çeşitli bitkilerle dekorasyonunuzu çeşitlendirdikten sonra, son bir dokunuş olarak LED ışıkların ve mumların gücünü konuşturmalısınız.

LED ışıkların ve mumların da eklenmesiyle, kış balkonunuz kullanıma hazır hale geliyor.

İçerisinde huzurla oturup, kaliteli vakit geçireceğiniz ve günün yorgunluğunu bir kenara bırakarak, hayatın güzelliklerinin farkına varabileceğiniz kış balkonunuz, oldukça düşük maliyetli birkaç dokunuş sonucunda kullanıma hazır hale gelmiş bulunmakta…

Kendi emeklerinizle, her noktasına büyük özen göstererek hazırladığınız kış balkonunuzda, sevdiklerinizle mutlu vakitler geçirebileceğiniz gibi, yalnız kalarak iç huzurunuzun sesini de dinleyebilirsiniz.

Günlük hayatın getirdiği yorgunluğu unutup, hayatın güzelliğini hatırlayabileceğiniz kış balkonları, modern yaşamın bizden esirgediği doğal hayatı, bizlere geri vermektedir.

Kış balkonlarınızda olabildiğince çok bitki kullanmanızı tavsiye ediyorum arkadaşlar.

Dekorasyon konusunun haricinde, gittikçe betonlaşan yaşantımıza bir nefes olması açısından, bitkilerin önemi oldukça fazladır.

Modernleşen hayatın getirisi olarak, uzun saatler boyunca elektronik cihazlarla ve bunların getirdiği radyasyonlarla karşı karşıya kalıyoruz.

Maruz kaldığımız bunca radyasyonun ve zararlı ışınların bir şekilde bizlerden uzaklaşması gerekiyor. Bu aşamada da devreye bitkiler özellikle de kaktüsler giriyor.

Bitkilerle bezeli bir alanda geçireceğimiz vakitler, modern yaşamın bizlerden çaldığı doğallığı, biraz olsun bizlere iade edeceklerdir. 

Bu yazımda sizlerle, kapalı balkonların nasıl dekore edilebileceği hakkında bazı fikirleri paylaştım. Balkon dekorasyonu, oldukça detaylı ve özen isteyen bir konu.

Bu sebeple sizlerle birkaç tane balkon dekorasyonu yazısı paylaşmayı planlıyorum.

Kış balkonu olarak geçen kapalı balkon dekorasyonu yazısı da, bu serinin ilk parçası olmaktadır.

Bu konuda çeşitli ürünleri incelemek ve online satın almak için www.mudo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Balkonlarımızı daha güzel ve kullanışlı hale getirmek için paylaştığım bilgiler, umarım sizleri mutlu etmiştir. Yepyeni dekorasyon fikirleri için, takipte kalın…

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.