İPTV Yükleme

A+
A-
İPTV Yükleme

Bu yazımda ; Samsung tv ‘ye iptv yükleme , İptv player , ssiptv , smart iptv , ott player , siptv gibi uygulamalar ve kurulumları hakkında bilgi vermeye çalışacağım. 

Samsung Tv ile İptv izleme yani Android olmayan akıllı televizyonlarda İptv player uygulamasını nasıl yükleyebilirsiniz ve kanal listesini nasıl oluşturursunuz detaylarıyla anlatacağım.

Samsung Tv ‘de İptv İzleme

Akıllı televizyonlarda İptv izlemek artık çok kolay. Gelişen teknolojyle birlikte yapmak istedikleriniz kısa sürede sonuçlanmakta ve size zaman kazandırmakta.

Google’da play store yükle şeklinde arama yaptığınızda işler kendliğinden ilerliyor ve kurulum kısa sürede tamamlanıyor. 

Oysa Android olmayan televizyonlar için İptv gerek kurulum gerekse kanal listesi yükleme açısından bir haylı uğraştırıcı ve zor.

iptv
smart iptv

Samsung smart tv işletim sistemi bu konuda çok önemli.

Android olan tv’ler için google play store’den yukarıda bahsettiğim ssiptv smart iptv Ott player siptv gibi uygulamaları indirebilir ve çok kolay bir şekilde kurulumu yapabilirsiniz.

Oysa TV’ni Android işletim sistemi değil de Tizen ise işiniz gerçekten zor. Çünkü bu işletim sisteminde samsung’un izin vermediği uygulamalar uygulama listesinde bulunmamakta ve dolayısıyla kullanıcıların indirmesini engellemiş olmakta.

TV işletim sisteminiz Tizen’de olsa, Android’de olsa iptv player uygulasını tv’nize indirebilirsiniz ve iptv’nizi izleyebilirsiniz.

Hangi İptv Uygulasını İndirmeliyim?

Kısa bir liste yapacak olursak ilk sırada GSE Smart İptv ver elbette. 

GSE Smart İptv

Net İptv

Royal İptv

Ott Player

Dublex İptv

Home İptv

Bu uygulamaların birçoğu ücretli olsa da ücretsiz olan uygulamalarla da işimizi çok rahat görebilmekteyiz.

GSE Smart İptv ilk etapta ücretli ve ömür boyu ücretsiz kullanım imkanı sunmaktadır.

Fakat size anlatacağım şekilde televizyonunuza kurulum yaparsanız ücretsiz olarak ta izleyebilirsiniz.

ott iptv player
ott player itv

Önerim GSE Smart İptv

Bu uygulama samsung televizyonlardaki uygulama mağazasında bulunmaktaydı. Malesef artık mağazada erişimi bulunmamaktadır. 

GSE Smart İptv uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız

İndirip kurulumunu tamamladıktan sonra 1 ay deneme sürümünü ücretsiz olarak kullanıma sunan GSE Smart İptv, kullanımı en yaygın uygulamadır.

Arayüzü gayet basit bir uygulama olan GSE Smart İptv kanal yükleme ve liste güncelleme gibi işlemleri de kolaylıkla yapmanıza olanak sağlıyor.

GSE Smart İptv uygulamasının kurulumu için buraya tıklayınız.

Gerek ücretli gerekse ücretsiz olarak kullandığınız GSE Smart İptv ile sorunsuz tv izleme keyfini yaşayabilirsiniz.

Uygulama play store ‘da bulunmadığı için size tarif ettiğim şekilde indirip kurabilirsiniz. Ve böylelikle herhangi bir güncelleme gelmesi de söz konusu değildir.

Dolayısıyla güncelleme sonrası yaşanan çeşitli problemlerden etkilenmemiş olursunuz.

GSE Smart İptv Kanal Listesi Nasıl Yüklenir? Detaylı anlatım için buraya tıklayın.

Net İptv – İptv Oynatıcısı

Yukarıda da bahsettiğim üzere birçok iptv oynatıcısı bulunmakta. Samsung Tv ‘de sorunsuz izleyebileceğiniz bir diğer uygulama ise Net İptv.

Bu uygulama avrupa menşeili olduğundan 10 euro gibi bir ücretle kullanıma sunulmaktadır. Tabi ki kısa bir süre ücretsiz deneme imkanı da sunuyor.

netiptv
netiptv iptv

Samsung Tv ‘de İptv izlemek için en iyi uygulama diyebilirim. Görüntü kalitesi, menüsü, kanallara şifre koyabilme özelliği ile bir çok uygulamaya fark atmasına imkan tanıyor. 

Olumsuz tarafı ise ücretli olması. 10 euro ülkemiz şartlarında önemli bir tutar. Bunu göze alıp ödemeyi kabul eden kullanıcılar için kesinlikle tavsiye edilen bir uygulama.

Uygulamayı kurup kanal listesini yükledikten sonra ilk kanal açılışında farkını izleyicisine hemen hissettiriyor.

4K hissi veren kusursuz bir ekran görüntüsü, kanal geçişlerinde çok hızlı tepki veren  bu uygulama ses kalitesindeki kusursuzluğu ile de izleyicisinden tam puan almayı hakediyor.

netiptv
netiptv iptv

Netiptv uygulamasını Samsung Tv ‘de uygulama bölümünden indirebilirsiniz.

Kurulumu yönergeleri izleyerek kolaylıkla tamamladıktan sonra bilgisayarınızdan  https://www.netiptv.eu adresine giderek üyelik oluşturabilir ve kanal listesini oluşturabilirsiniz.

Netiptv Üyelik ve Kanal Listesi ( m3u listesi ) Yükleme Nasıl Yapılır ? Detaylar için buraya tıklayın.

Mustafa Şenol
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.