ALTIN
DOLAR
EURO
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Ankara 19°C
Parçalı Bulutlu

Aylık Burç Yorumları – Mayıs 2019

Aylık Burç Yorumları – Mayıs 2019

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

Aylık Burç Yorumları – Mayıs 2019

Aşk 

Koç burcu 2019 yılının mayıs ayının ilk günlerinde özellikle insani ilişkilerin yoğun yaşandığı bir döneme kucak açacaklardır. Şayet bekar bir koçsanız düzenli hayata geçme isteğiniz nedeni ile eş konusunda ciddi arayışlarda bulunabilirsiniz. Uzun süreli bir ilişkiniz varsa bu ilişkinizde denge kurmada zorluk çekebilirsiniz.

İş

Koçlar mayıs ayında iş anlamında yeni temaslar kuracaklarsa hiç çekinmeden atik davranmalılar. Çünkü yapılan bu çalışmalar onlara şans ve başarıyı aynı anda getirecek. Bu süreçte işlerin yoğunluğu sanki işlerin hiç bitmeyeceği bir hava yaratabilir. Düzenli çalıştığınız sürece bu tarz problemlerle karşı karşıya gelmeyeceksiniz.

Sağlık

Bu ay içerisinde stresli ortamlardan ve tavırlardan kaçınmanız gerekiyor. Özellikle açık havada yapılan yürüyüşler hem bedeninize hem de ruhunuza çok iyi gelecek. İşlerinizden ötürü geç uyumanız size negatif bir durum yüklemeyecektir. Aksine bu ay daha enerjik olacağınız bir ay. 

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs)

Aylık Burç Yorumları – Mayıs 2019

Aşk

Mayıs ayında Boğa burçları için daha çok entelektüel zamanlar ön plana çıkacak. Boğalar aşk hayatında da entelektüel şeylere önem verecek. Aşk hayatınızda başarısızlık olarak isimlendirilen ne varsa bu size başarı olarak geri dönecektir. Karşı cinsle yaşamış olduğunuz anlaşmazlıkların yerini güzel anlaşmalara ve huzura bırakıyor.

İş

Bu dönemde aydınlanma yaşayacaksınız. Şanslı bir süreç sizi bekliyor olacak. Uzun zamandır şanssızlık ve başarısızlık yaşadığınız alanlar varsa bunlar başarıya dönüşecek. İçinizdeki güç yardımı ile önemli anlaşmalara imza atabilirsiniz.

Sağlık

Mayıs ayında da sağlık boğa burçları için oldukça önemli. Bu ay terapi olarak olarak size kitap okumak çok iyi gelecektir. Özellikle bilimsel, edebiyat ve kurgu alanları işinizi görecektir.  Herhangi bir endişe içinde olmanız anlamsız olacak. Doktorlarla herhangi bir diyaloğa girseniz de çok büyük rahatsızlıklar sizi yoklamayacağı için memnuniyet duyabilirsiniz.

İkizler Burcu (22 Mayıs – 22 Haziran)

Aylık Burç Yorumları – Mayıs 2019

Aşk

İkizler burcu mayıs ayı içerisinde karşılıklı kurduğu ilişkilerde hitap şekline dikkat etmelidir. Karşı cinsle anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Ancak bu noktada ikizler burcunun tavrı şekillendirici olacaktır. Şayet barış yanlısı, olgun, uzlaşmacı bir dil kullanırsanız yaşadığınız sorunlar ilişkilerinizden silinip gidecektir.

İş

Eğer yeni bir iş atılımında bulunmak istiyorsanız mayıs ayı sizin için çok ideal olacak. Ortaya attığınız fikir çok beğenilecek ve çok işe yarayacak. Sanki baharın etkisi sizin de işlerinizi yoluna koyacak. 

Sağlık

Sinirli olmaktan kaçının, bu size zarar verebilir. Bunun haricinde yaşadığınız sıkıntıları geride bıraktınız ve kendinizi iyi hissediyorsunuz.  Bu durumunuzdan faydalanarak uzun zamandır yapmak istediğiniz şeylere karşı kendinizde enerji bulabilirsiniz. Sanki enerjiniz en üst seviyede sizinle birlikte olacak.

Yengeç Burcu (23 Haziran – 22 Temmuz)

Aylık Burç Yorumları – Mayıs 2019

Aşk

Yengeç burçları mayıs ayında hayal dünyasında yaşamayacağı derecede gerçeklerle yüzleşecek. Zaman zaman aşk hayatınızda bu gerçekler sizi bulsa da çok mutlu olacağınız bir zaman dilimine de geçiş yapacağınız görülüyor. Bazen tutuk olabilirsiniz ama siz de bu mutluluğa kendinizi kaptıracaksınız.

İş

Mayıs ayı içinde yengeç burçları herhangi bir yabancı dil bilgisine sahiplerse bunun üzerinden geçmeleri gerekecek. Kendilerine yabancı dillerini geliştirecek ve kullanmalarını gerektirecek fırsatların önü açılıyor. Bazı durumlara karşı çözüm üretirken gecikebilirsiniz. Bundan alacağınız dersle akabinde yaşayacağınız problemler için daha mantıklı ve seri olacaksınız.

Sağlık

Yengeçlerin mayıs ayı içerisinde dikkatlerinin dalgın olabileceğinden bahsetmiştik. Bu dikkatsizlik nedeniyle kazalara sebep olabilecek yaralanmalar yaşayabilmeniz mümkün. Bu konuda oldukça dikkatli olmanızda fayda var.

Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aylık Burç Yorumları – Mayıs 2019

Aşk

Aslan burcu için mayıs ayı hayatındaki kişiyi ihmal ettiği bir ay olacak. İş hayatında yaşadığı yoğunluklar nedeniyle karşı cinsle daha az vakit geçirebilirsiniz. Bu da onun biraz kırılmasına ve size gönül koymasına neden olabilir. Telafi için her zaman bir şansınız var.

İş

Aslan burcu için iş her zaman ön plandadır ancak mayıs ayı oldukça yoğun geçecektir. Üstelik yoğun zamanlar içinde yaşanan aksilikler aslan burçlarını zorlayacak ve çok çözüm üretmesi gerekecektir. İş hayatınızda yaşadığınız problemler nedeniyle iş arkadaşlarınıza fevri davranmaktan kaçınmalısınız. Bu durumda biraz anlayışlı olmanız önem taşıyor.

Sağlık

Yoğun iş hayatı sizi hazır gıdalara yöneltebilir, bu konuda dikkat etmelisiniz. Düzensiz beslenme nedeniyle ortaya çıkabilecek sağlık sorunları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Daha hafif ve sağlıklı yiyecekler bu yoğun ve stresli döneminizi daha kolay atlatmanızı sağlayacaktır.

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

Aylık Burç Yorumları – Mayıs 2019

Aşk

Mayıs ayı başak burçları için aşk anlamında çok mutlu geçecek. Başaklar bu ay etraflarına yoğun bir şekilde pozitif enerji yayacakları için çevreleri kalabalık olacak. Komik ve mutlu bir profil çizdiğiniz için bekar bir başak burcu iseniz yeni bir aşka yelken açmanız olası olacak.

İş

İş hayatınızda arkanızda iş çevirenler olduğunu düşünebilirsiniz. Mayıs ayı siz başak burçları için bu anlamda mücadele dolu geçecek ancak sizin kuyunuzu kazanlar için intikam tasarlamayın. Unutmayın ki hayat bu konuda her zaman sizden daha yaratıcı davranacak ve gerçek yüzünü her iki tarafa da yansıtacak.

Sağlık

Başaklar sağlık konusunda mayıs ayı içerisinde aktif olmalı. Fazla eve kapanmak, plan yapmamak kendinizi kötü hissetmenize neden olabilir. Ruhunuzu okşayan aktiviteler içinde bulunabilirsiniz. Özellikle bir geziye çıkmak psikolojinize çok iyi gelecektir.

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Aylık Burç Yorumları – Mayıs 2019

Aşk

Terazi burcu için mayıs ayında aşk hayatı telafilerle geçebilir. Yapılan ufak tefek yanlışlar veya yanlış anlaşılmalar sizi ikili ilişkilerde zor duruma sokabilir. Ancak yapacağınız jestler, alacağınız hediyeler ve sürprizler karşı tarafın hoşuna gidecektir. Partneriniz için bir akşam yemeği veya bir gezi organize etmek oldukça iyi bir fikir olacaktır.

İş

İş hayatında istikrarlı bir dönem sizi bekliyor olacak. Sorunlar karşısında gösterdiğiniz soğukkanlılık ve pozitif bakış açıları sizi daha iyi bir konuma ulaştıracak. Uzun vadede başarıyı yakalamak istiyorsanız bu yaklaşımlarınızdan vazgeçmemeniz gerekiyor. Bu dönemde size yöneltilen tavsiyelere sırt dönmek iyi bir fikir değil. Çevrenin de nabzını yoklamalı ve ona göre hareket etmelisiniz.

Sağlık

Sağlığınızı pek fazla önemsemediğiniz bir döneme geçiş yapacaksınız. Terazi burçları için özellikle mayıs ayı soğuk algınlıkları yaşayabilecekleri bir dönem olabilir. Basit önerilerle ve sağlıklı beslenmeyle bu durumun üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz.

Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

Aylık Burç Yorumları – Mayıs 2019

Aşk

Akrep burcu mayıs ayında uzun soluklu ilişkilere başlayacak. Bu ilişkiler akrep burçlarına iyi gelebilir. Kendilerini değerli hissettikleri bir döneme adım atabilirler. Özellikle telepati gibi karşı cinsle birbirinizi kelimeler olmadan da anlayabildiğiniz bir seviye sizi bekliyor olacak.

İş

Mayıs ayında iş girişiminde bulunmak istiyorsanız detaylıca düşünmeniz gerekecek. Yapılan planlar konusunda gayretli ve tutarlı olmalılar. Akreplerin kurdukları planların ikinci adımları daha iyi olacak ve kendilerine olan güvenleri artacaktır. 

Sağlık

Bu dönemde kötü alışkanlıklarınız varsa bunları sonlandırmanız gerekecek. Uzun yıllar etkilerini belki hissetmediniz ancak artık kötü alışkanlıklarınız sonucunda sizi zorlayan bazı durumlar ortaya çıkabilir. Bunlar ortaya çıkmadan önce tedbirinizi almak en doğrusu olacaktır. Yıldızların sizi desteklediği bir evrede bulunduğunuz için bunun tadını çıkarmalı ve bunu kullanmalısınız.

Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Aylık Burç Yorumları – Mayıs 2019

Aşk

Mayıs ayı yay burcu için aşk anlamında şanslı geçmeyebilir. Karşı cinse karşı güvensizlik yaşayabilirsiniz. İlişki anlamında güven duygunuzun zedelendiği dönemlere geçiş yapabilirsiniz. Ancak sağlıklı bir ilişkiniz varsa partnerinizi anlamak için empati yapmaktan kaçınmayın. Düşünceli olduğunuz ve karşı tarafı mutlu ettiğiniz sürece ilişkiniz daha iyi olacaktır.

İş

İş hayatında mayıs ayında sizler için yenilikler göze çarpıyor. Şayet farklı ve fark yaratan fikirleriniz varsa bunları hayata geçirmenin tam zamanı. Bu fikirlerinizi hayata geçirme konusunda herhangi bir tedirginlik yaşamayın. Fikirlerinizi desteklemekten ve bunu ortaya koymaktan çekinmeyin.

Sağlık

Fazla yoğun düşündüğünüz için mayıs ayında yay burçları çok fazla zihin yorgunluğu yaşayacak olarak gözüküyor. Zihni ve bedeni ayrı ayrı düşünmek olmaz. Zihin yorulursa vücut da yorulur. Zihninizi daha berrak yapabilecek çalışmalarda bulunabilirsiniz. Düşünce detoksu gerçekleştirebilirsiniz.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 21 Ocak)

Aylık Burç Yorumları – Mayıs 2019

Aşk

Oğlak burcu için mayıs ayı daha çok kendi kendilerine kaldıkları bir ay olacak. Özellikle aşk hayatı hakkında oğlak burcu için önerilen iletişimlerini sürdürmeleridir. Kendi başlarına kalmak istemeleri karşı taraf için yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Zaman zaman zor bir profil olduğunuzu kabul ettiğiniz anları yaşıyor olacaksınız.

İş

İş konusunda mayıs ayında başarısızlık yaşamak istemeyen oğlak burçları düzene ve plana önem vermeliler. Çünkü düzensizlik işlerinin bozulmasına neden olabilir. Disipline hiç olmadığı kadar ihtiyacı olan oğlak burcu için mayıs ayında yapılan organizasyonlara dikkat edilmesi öneriliyor.

Kova Burcu (22 Ocak – 19 Şubat)

Aylık Burç Yorumları – Mayıs 2019

Aşk: Kova burçları için mayıs ayında aşk konusu oldukça hareketli geçecek. İlişkisi olan kova burçları her zaman partnerini görmek isteyebilir. Bazı zamanlarda karşınızdakine yaşattığınız bu yoğun ilgi boğucu olabilir. Bu dozu ayarlayarak onu sevdiğinizi daha uysal şekilde de belirtebilirsiniz.

İş

İş hayatınız siz aslında sosyal biri olmasanız bile oldukça hareketli ve sosyal geçecek gözüküyor. Bu süreçte çok fazla çabalamasanız bile başarı ve şans sizinle birlikte olacak. Yabancı dil bilginiz varsa bu ay içerisinde kullanabileceğiniz alanlar ve ortamlar olabilir. Böylece diliniz için de pratik yapma şansına da erişebilirsiniz.

Sağlık

Mayıs ayı kovalar için silkelenmeleri gereken bir ay. Kötü bir ruh hali sizi bırakmayabilir ancak sonsuza kadar da sizinle gelmeyecek. Bazı olaylar yaşadığınızda size şer gibi görünebilir ancak bu olayın hayrı daha sonra ortaya çıkacaktır. Sabırlı olup, içinizi karartmayın.

Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart)

Aylık Burç Yorumları – Mayıs 2019

Aşk

Balık burçları için mayıs ayında aşk hayatı biraz karmaşık geçebilir. Bu zamanda partneriniz konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Partnerinizin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz ve bu konuda endişe yaşayabilirsiniz. Bazı olaylar hakkında kesin hüküm vermemek adına önce konuşmayı tercih etmelisiniz. Aksi takdirde yanlış anlaşılmalar hem sizi hem karşı tarafı üzecektir.

İş

İş hayatınız hakkında iniş ve çıkışların yaşanmayacağı her şeyin yerli yerinde olacağı bir ay sizi bekliyor olacak. Bu ay disiplinli ve özverili çalışmalarınızla hakettiğiniz başarıları yaşayabilirsiniz. İnsanlar hakkında ön yargılı olmamalı, her durumda her şey ve herkes için en iyisini düşünerek işe başlamalısınız.

Sağlık

Mayıs ayında balıklar sağlığına dikkat etmeli. Özellikle düzensiz bir uykunuz varsa bunu düzene sokmalı ve erken kalkmayı alışkanlık haline getirmelisiniz. Koşu ve fitness gibi spor seçenekleri sizin kendinizi daha iyi hissetmenize neden olacaktır. Bu şekilde düzenli sportif aktivitelerde bulunursanız daha sağlıklı olacaksınız.

Müjgan Yılmaz
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.